Lefkosa'da Niyal Öztürk Band Rüzgarı Esti!

Written by niyalozturk.com on . Posted in Blog

Lefkoşa'da Niyal Öztürk Band Rüzgarı Esti!

Uzun bir aradan sonra Lefkoşa'daki dinleycilerimiz ile 7 Aralık Cuma akşamı 1984 Bar'da buluştuk. Yeni kış repertuarının ilk defa görücüye çıktığı gecede hep birlikte şarkılar söylendi. Bize eşlik eden tüm dostlarımıza kucak dolusu sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz.  

NiyalOzturkBand

Lefkoşa'da Niyal Öztürk Band Rüzgarı Esti! Posted by Niyal Öztürk on Monday, December 10, 2018

Lefke Niyal Öztürk Band ile Coştu

Written by niyalozturk.com on . Posted in Blog

Lefke Niyal Öztürk Band ile Costu

30 Mayıs akşamı bizi mükemmel şekilde ağırlayan Swan of Soli ailesine ve her şarkıda bize eşlik ederek bize harika bir gece yaşatan Lefkelilere kucak dolusu sevgilerimizi iletmek istiyoruz. Swan of Soli'nin sahibi Silvan Bey ile yaptığımız düet ise bir harikaydı! Bu video da o geceden küçük bir hatıra olarak burda dursun.. #NiyalOzturkBand

 

 

Niyal Öztürk Band Soli'de Costurdu Posted by Niyal Öztürk on Friday, June 8, 2018

New Year Party Niyal Ozturk Band

Written by niyalozturk.com on . Posted in Blog

Niyal Öztürk Band ile Yılbaşını Kutlama Hazır Mısın?

Niyal Öztürk Band 31 Aralık Pazartesi gecesi capcanlı programı ile Ego Bar'da sizi coşturmaya hazırlanıyor. Gelin 2018'i birlikte şarkı söyleyerek karşılayalım!

Are you ready to celebrate the new year with Niyal Öztürk Band?

Niyal Öztürk Band is getting ready to entertain the audiences on New Year's Eve with an energetic live music show at Kyrenia's most mystical venue, Ego Bar. Join us to celebrate the new year together!

New Year Party Niyal Öztürk Band

31 December 2017, Monday

00.00 - late

Ego Bar 

Girne / Kyrenia Cyprus

+90 533 842 99 99 

I Want to Break Free - Bi-Communal Event

Written by niyalozturk.com on . Posted in Blog

'I Want To Break Free' Erasing Dividing Lines and Prejudice with Music

In order to erase all dividing lines - imaginary, conveivable and real - and to bring together LGBT people from all the communities in Cyprus, ACCEPT – LGBT Cyprus in Cooperation with Home of Cooperation (H4C) organize a special evening with live music.

In a symbolic place, the «Home for Cooperation», six excellent musicians who live and work on the island, will play their favorite sounds and melodies in order to sail to a different musical journey, leading to destinations where there are no borders and prejudices. Niyal Ozturk and her band will join with Athena Mavronihi and musician Nikos Papadopoulos in a magical musical trip to the sounds of rock and pop music scene.

Their aim is to remind us that we never stop dreaming of a world reigned by love acceptance and solidarity.

Ask Asla Kaybolmaz Konseri

Written by niyalozturk.com on . Posted in Blog

Niyal Öztürk 'Ask Asla Kaybolmaz' Konseri Için Sahnede

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Telsim iş birliğinde 10 Şubat Cuma günü Lefkoşa Kumsal Park’ta Aşk Asla Kaybolmaz etkinliği gerçekleştirilecek. Canlı radyo yayının da yapılacağı etkinlikte Niyal Öztürk Band 18.30-19:30 saatleri arasında sahne alacak. 

Etkinlik kapsamında, birçok ürünün satışının yapılacağı Sevgililer Günü Pazarındaki standlarda sevgililer günü için özel hediye arayanlara alternatif seçenekler sunulacak. Etkinlikte ayrıca ziyaretçilere şarap tadımı ve peynir ikramı da gerçekleştirilecek.